Dore: Lithografie, Vase beige - Verkocht

Dore: Lithografie, Vase beige kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Amandine Dore (1912-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Dore
Titel: Vase beige
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 90/100
Afmeting: 65 x 50 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:27-02-2017 om 16:11
Eindtijd:04-03-2017 om 16:11
Cleo_M
03 mrt. / 20:25
€ 15