Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983

Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!
Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - ingelijste ets 1983 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Dorothea Braehler-Kuhnen (1906)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.8 cm x 45 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/15

Ets van Dorothea Brahler-Kuhnen, gesigneerd, gedateerd '83 en  genummerd 2/15 in potlood. Ingelijst achter passepartout ZONDER GLAS, afm. lijst 66x51 cm, beeld 45x31,8 cm. Het geheel is in hele mooie staat, het verdient aanbeveling een glasplaat toe te voegen om het werk te beschermen.

Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

Dorothea Braehler-Kuhnen (1906)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
66 cm
51 cm
45 cm
31.8 cm

Starttijd:02-06-2018 om 09:58
Eindtijd:10-06-2018 om 12:03
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland