Jan Bleijs - Dorpsgezicht centrum Bergen nh...... - Verkocht

Jan Bleijs - Dorpsgezicht centrum Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bleijs - Dorpsgezicht centrum Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 105!Jan Bleijs - Dorpsgezicht centrum Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 105!Jan Bleijs - Dorpsgezicht centrum Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
23 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 12:28
Eindtijd:15-10-2020 om 21:04
alleeD154
15 okt. / 20:55
€ 105