DORPSPLEIN MET KERK - Verkocht

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Joub Wiertz (1893-1966)
GesigneerdHandgesigneerd

In deze grote litho presenteert Joub Wiertz zich nadrukkelijk als een vertegenwoordiger van de Bergense School. Beeldformaat 43.5 x 61 cm op een blad van 54 x 71 cm. Gesigneerd in potlood met opdracht "aan M.W.". Voorts J.Wiertz op de steen.

Het werk is in goede conditie en voorzien van passepartout met achtervel.

De litho wordt vlak verzonden tussen platen stevig karton. Verzendkosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:30-06-2012 om 08:24
Eindtijd:10-07-2012 om 08:24
pekelder
30 jun. / 14:22
€ 45