Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap

Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!
Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!Dorus van Oorschot olieverf winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Coconas
FA. (1)

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Theodorus van Oorschot (1910-1989)

Mooi schilderij olieverf op doek een van de weinig winters die hij geschilderd heeft gesigneerd rechtsonder doekmaat 100/80 lijstmaat 124/103

Starttijd:23-03-2018 om 14:14
Eindtijd:02-04-2018 om 15:14
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieHasselt, België