Dossier IV

  • Otto Hetterscheid (1927-2010)
Origineel werk van de in 2010 overleden gerenommeerde kunstenaar Otto Hetterscheid ( 1927).Vermeld bij Artprice
Lyrisch abstract werk op papier/ titel \\\'dossier VI\\\' uit 1998/ gesigneerd
Het werk is ingelijst en verkeerd in uitstekende staat.
Maten lijst 43 x 43
Maten werk 32 x 20

Otto Hetterscheid (1927-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  paulsen

0 verkochte items
Starttijd:22-02-2011 om 09:23
Eindtijd:01-03-2011 om 09:23
Openingsbod € 250
Objectlocatie Nederland