Douglas Allsop - Zeefdruk - Verkocht

Douglas Allsop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Douglas Allsop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Douglas Allsop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Douglas Allsop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Douglas Allsop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Douglas Allsop (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig orginele abstracte compositie van Douglas Allsop.

JC 145
Douglas Allsop
Zeefdruk
Afmeting werk: 40x40 cm

Het oplagenummer op de foto kan afwijken, van het uiteindelijk geleverde oplagenummer.
Handgesigneerd en oplage op de achterzijde.

Voor de conditie van de werken, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

ZZERO

QQGEO

Douglas Allsop (1943)

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:12-11-2017 om 22:30
Eindtijd:20-11-2017 om 20:30
phirol29
20 nov. / 17:51
€ 50