Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom

Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!
  • Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Douwe van der Zweep (1890-1975), Duttende man bij viskom
Litho gedrukt in bruin op crème papier. Signatuurstempel op achterzijde,  monogram VDZ in de steen.
Formaat afbeelding 22,5 x 27 cm, papier 23,5 x 30 cm. De litho is met twee zeer kleine stukjes zuurvrij tape gelegd op stevig papier. Daarop de aantekening: “Douwe Jan van der Zweep (1890-     ), litho (atelierstempel)”.
De litho is geheel gaaf zonder enige beschadiging of verkleuring. Links aan de uiterste rand een klein kreukje buiten het beeld.

Paar kreukjes langs de uiterste rand, buiten het beeld. Verder zeer goed.

Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  bellarte
FA. (3)

Lid sinds 2018
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:12-10-2022 om 10:04
Eindtijd:21-10-2022 om 22:03
Openingsbod € 10
ObjectlocatieAMSTELVEEN,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland