Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. - Verkocht

Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Toorop (1858-1928)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie kunstdruk naar werk uit 1893.
Goede staat.
Druk ANDO.
Schatting jaren zestig.

Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2022 om 19:25
Eindtijd:11-12-2022 om 20:35
Biedingen (3)
kcdenboogert
10 dec. / 23:35
€ 10
rvanturnhout
10 dec. / 23:35
€ 5
rvanturnhout
04 dec. / 10:08
€ 1