Jan te Wierik - Drie figuren - Verkocht

Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!
Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 91 cm (h x b)
Lijst64 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80

Krachtige zeefdruk van Jan te Wierik. Ingelijst in 2,5 cm brede matzilver aluminium lijst met een licht passe-partout. Oplage is 80, volgnummer 14. Met de hand (met een marker) gesigneerd.

Galeriewaarde: €  750,00

Jan te Wierik (1954-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Havik48

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
120 cm
64 cm
91 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2022 om 19:46
Eindtijd:21-08-2022 om 22:35
MaartenIJzerman
18 aug. / 21:25
€ 100