DRIE GEDAANTEN IN LANDSCHAP - monotype en olieverf op papier, Irene Joffroy

DRIE GEDAANTEN IN LANDSCHAP - monotype en olieverf op papier, Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 64!

Verkoopprijs: € 64,00

DRIE GEDAANTEN IN LANDSCHAP - monotype en olieverf op papier, Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 64!DRIE GEDAANTEN IN LANDSCHAP - monotype en olieverf op papier, Irene Joffroy kopen? Bied vanaf 64!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Irene Joffroy (1923-2011)
Mooi geabstraheerd werk op papier van drie gedaanten in landschap, fraai gekleurd. Afm. blad: 50 x 35 cm. Beeld: 33 x 30 cm. Gedateerd ca. 1980. Niet gesigneerd, uit nalatenschap van de kunstenares Irene Joffroy. Verzending NL 10 euro, Belgie 15 euro.

Dit item is verkocht voor 64,00

Starttijd:03-12-2013 om 15:33
Eindtijd:10-12-2013 om 15:33

Biedingen (1):

jozo
3 dec. / 17:22
€ 64