Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. - Verkocht

Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!Droge naald Ets van Henri Koetser 1878-1952 "Molen en graanveld" ges. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Henri Koetser (1878-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Jac. J. Koeman (1889-1978)
Titel/Voorstelling : "Molen in graanveld"
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 24 x 26 cm (papier) en 15 x 10 cm (beeldmaat)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Conditie : goed

Henri Koetser leefde van 1878 tot 1952.Hij woonde en werkte o.a. in Maastricht en Amsterdam tot 1900, Emmen, Londen, Blaricum, Laren, Barneveld en Hilversum.Hij was een leelring van de Rijksacademie van Amsterdam o.l.v. August Alleb_ en C.L.Dake.Van beroep was hij kunsthandelaar en tevens kunstschilder van interieurs, met figuren en landschappen. Grote bekendheid kreeg hij door zijn etsen naar schilderijen van o.a. Jacob Maris.

Henri Koetser (1878-1952)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3026 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:10-03-2017 om 12:56
Eindtijd:24-03-2017 om 20:56
Biedingen (8)
wubbo
24 mrt. / 18:55
€ 15
waylonfrancis
24 mrt. / 18:55
€ 13
wubbo
24 mrt. / 18:55
€ 11
waylonfrancis
24 mrt. / 18:55
€ 9
wubbo
24 mrt. / 16:47
€ 7
Reibel
24 mrt. / 16:47
€ 5
Reibel
24 mrt. / 13:26
€ 3
reja64
13 mrt. / 15:51
€ 1