Droom - Verkocht

Droom  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 14,00

Droom  kopen? Bied vanaf 10!
Droom  kopen? Bied vanaf 10!Droom  kopen? Bied vanaf 10!Droom  kopen? Bied vanaf 10!Droom  kopen? Bied vanaf 10!Droom  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  mt3377

6 verkochte items
  • Georg Hadeler (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek november 1966 ter gelegenheid van 75 jarig bestaan van de Haagse Kunstkring. 35 van 75 stuks hand gesigneerd. Onbeschadigd, nooit ingelijst, opgehangen of aan daglicht bloot gesteld. Afmetingen 50x70cm de afbeelding is kleiner. Het betreft een eigen druk

Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:21-09-2016 om 08:29
Eindtijd:26-09-2016 om 08:29
Biedingen (3)
xram44
26 sep. / 07:47
€ 14
jozeph
26 sep. / 07:47
€ 12
xram44
22 sep. / 23:19
€ 10