Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 - Verkocht

Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting - Duinlandscahp - Ets rond 1920 kopen? Bied vanaf 35!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst19.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Dirk Harting
Fraaie, gedetailleerde voorstelling van duinlandschap
Beeldmaat: 10x27,5 cm
Gesigneerd in potlood r.o.: 'D. Harting'
Annotatie in potlood l.o.: 'epreuve d'artiste'

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 21:26
Eindtijd:23-12-2022 om 14:58
kender
23 dec. / 14:53
€ 35