Thijs Mauve - Duinlandschap - Verkocht

Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Thijs Mauve - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Thijs Mauve (1915-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
Lijst47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig duin landschap door Thijs Mauve.
Thijs Mauve  was een Nederlands kunstenaar, graficus, illustrator en houtgraveur.Hij was een kleinzoon van de bekende kunstschilder Anton Mauve.
Lid van de Pulchri Studio in Den Haag en Arti et Amicitiae in Amsterdam.

Ingelijst achter glas

Thijs Mauve (1915-1996)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
61 cm
47 cm
46 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-04-2020 om 22:52
Eindtijd:20-04-2020 om 22:44
Biedingen (7)
Hmvdb
18 apr. / 09:32
€ 30
Djhb4710
18 apr. / 09:32
€ 30
Hmvdb
18 apr. / 09:32
€ 25
Djhb4710
18 apr. / 09:32
€ 20
Hmvdb
17 apr. / 20:12
€ 15
Djhb4710
17 apr. / 20:12
€ 10
Djhb4710
17 apr. / 12:23
€ 1