Jan Jans - Duinweitje - Verkocht

Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!Jan Jans - Duinweitje kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Jans (1872-1943)
Jaartal1914
DragerKarton
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 38 cm (h x b)
Lijst32 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf op schilders karton schilderij. Duinweitje van koe en melkende boer.

Echt een belevenis.

Schilderij en lijst in goede staat.

Jan Jans (1872-1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
39 verkochte items
43 cm
32 cm
38 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 18:07
Eindtijd:19-12-2020 om 19:01
pamoek20
19 dec. / 18:47
€ 100