Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 - Verkocht

Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 kopen? Bied vanaf 50!
Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 kopen? Bied vanaf 50!Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 kopen? Bied vanaf 50!Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 kopen? Bied vanaf 50!Richard Mutz - Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 kopen? Bied vanaf 50!
  • Richard Mutz (1872-1931)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1925
StijlJugendstil
Afmetingen8.5 cm x 24.5 cm x 24.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 in grijs, groen, bruin en lila tinten. Uitgevoerd Richard Mutz Altona Hamburg in 1925. De schaal heeft helaas een haarlijn, maar verder geen beschadigingen. Met de hand gesigneerd aan de onderzijde; "Hamburg juli 1925" en voorzien van ingedrukt blindmerk; Mutz WM Altona en nummer 8 A.
ConditieRedelijk

Prachtige monumentale schaal en zeldzaam in Nederland maar heeft helaas een haarlijn.

Richard Mutz (1872-1931)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
24.5
8.5
24.5
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2022 om 10:00
Eindtijd:24-09-2022 om 21:21
ClaraUtrecht
23 sep. / 16:22
€ 50