Duitse School?: Kleurenets/Aquatint. Weinkeller - Verkocht

  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Goed gesigneerd, maar mij helaas onduidelijk/onbekend. Mooie ets/aquatint op geschept papier. Bovenrand bevestigd aan (mooi) passepartout (ruim buiten het beeld) en als zodanig aangeboden.

Titel: Weinkeller
Jaartal: 1978
Afmetingen beeld: 27cm x 33cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: In passepartout
Oplage: 112/160

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (356)

Lid sinds 2010
49028 verkochte items
Alle items van deze verkoper (584)

Objectlocatie Nederland
Starttijd26-6-2012 om 17:26
Eindtijd9-7-2012 om 17:26
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken