Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 - Verkocht

Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!
Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam de Hooge sluis" 1901 kopen? Bied vanaf 1!
  • Oskar Paul Matthes (1872-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1901
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 12 cm (h x b)
Lijst25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Paul Matthes werd op 24 januari 1872 in Koningsbergen geboren.
    Hij woonde en werkte in Keulen, Zaandam, Leiden, Luzern en Edam.
    Matthes schilderde,tekende en etste stads- en dorpsgezichten.
    Hij was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam.
    Vermelding o.a. Scheen 1969-1970 , dl. II, p. 22.
    Het werk van Matthes is opgenomen in de collectie van meerdere musea.

mooie scherpe ets - fraai ingelijst

Oskar Paul Matthes (1872-1956)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
FA. (118)

3192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
35 cm
25 cm
12 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2023 om 17:15
Eindtijd:15-01-2023 om 21:49
Biedingen (4)
JasperLee
15 jan. / 20:54
€ 15
landroel
15 jan. / 20:52
€ 10
JasperLee
15 jan. / 20:52
€ 6
landroel
13 jan. / 17:58
€ 1