Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901

Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!
Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!Oskar Paul Matthes - Duits/NL graficus - Sfeervolle Ets "Amsterdam Lutherse kerk" 1901 kopen? Bied vanaf 21!
  • Oskar Paul Matthes (1872-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1901
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 7 cm (h x b)
Lijst18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Paul Matthes werd op 24 januari 1872 in Koningsbergen geboren.
    Hij woonde en werkte in Keulen, Zaandam, Leiden, Luzern en Edam.
    Matthes schilderde,tekende en etste stads- en dorpsgezichten.
    Hij was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam.
    Vermelding o.a. Scheen 1969-1970 , dl. II, p. 22.
    Het werk van Matthes is opgenomen in de collectie van meerdere musea.

mooie scherp etsje - in passe partout

Oskar Paul Matthes (1872-1956)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (117)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
13 cm
18 cm
7 cm
12 cm
Starttijd:24-09-2022 om 13:04
Eindtijd:02-10-2022 om 21:53
Openingsbod € 21
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland