Peter Handel - Durch die Blume

Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!
Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!Peter Handel - Durch die Blume kopen? Bied vanaf 100!
  • Peter Handel (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/25
Der Fotograf und Drucker Peter Handel wurde in Anklam geboren, erhielt seine künstlerische Ausbildung in Duisburg und lehrte dort von 1977 bis 1982. Er nahm an zahlreichen Gruppenausstellungen in Europa, Asien und den USA teil. Seine Arbeiten befinden sich in zahlreichen öffentlichen und privaten Sammlungen.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Peter Handel (1949)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (30)

Lid sinds 2021
731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
61 cm
56.5 cm
Starttijd:23-11-2022 om 15:16
Eindtijd:29-11-2022 om 20:27
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier