E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud - Verkocht

E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!E. Braems : Olieverf op doek – Bosgezicht – Gesigneerd – Oud  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ongespecificeerd

Een impressionistisch olieverfschilderij van de Belgische schilder E. Braems met een voorstelling van een bosgezicht.

Het werk is gesigneerd, geschilderd op doek en gespannen op een houten raam. Niet ingelijst.

Afmetingen: 40 x 60 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het doek heeft een klein gaatje in het midden. Verder in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

E. Braems is een Belgische schilder van vooral landschappen en zeestukken. Vermoedelijk autodidact. Hij groeide op in de omgeving van Menen (West Vlaanderen) en werkte er als kunstschilder voor zover bekend vooral voor de tweede wereldoorlog. Ook vandaag-de-dag nog komt de naam 'Braems' veelvuldig voor in deze streek. En, toeval of niet, meerderen oefenen het vak van schilder uit.

Ook intrigerend is dat het Vlaamse tijdschrift 't Wingeroen in 1999 (pag. 51-60) een artikel publiceerde met als titel: Menense schilderijen wereldwijd verspreid (E. Braems - E. Decraene - A. Debeuf).

Braems staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD):

https://rkd.nl/explore/artists/11921

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Bosgezicht”).

Kunstenaar: E. Braems.

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: 40 x 60 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie:  Het doek heeft een gaatje in het midden. Verder in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:28-08-2015 om 16:39
Eindtijd:11-09-2015 om 20:39
Biedingen (3)
huisje
09 sep. / 17:31
€ 5
NC79
09 sep. / 16:38
€ 3
huisje
28 aug. / 23:29
€ 1