E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING

E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!
E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!E.. v. Goethem. 5 Aquarellen -klassiek passe-partout.Lithografie.KERSTAANBIEDING kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Edward Van Goethem (1857-1924)
GesigneerdHandgesigneerd

ËËNMALIGE KERSTAANBIEDING !!!  Van € 73,- voor € 59,-

(Hierna gaat de prijs gewoon weer omhoog!!).

EDWARD van GOETHEM. (1857-1924).

Maar liefst 5!! Nostalgische lithografische afbeeldingen van aquarellen van deze nog steeds zeer populaire  Engelse kunstenaar.

De 5 aquarellen verbeelden treffend het landelijke leven in en om het huis in Engeland rond het jaar 1900.

Deze werken hebben alle 5 een mooi, bijna klassiek, passe-partout.

Signatuur: In de druk gesigneerd. ( l.o. of r.o.)

Jaar: Rond 1900.

Afmetingen beeld: 20 cm bij 31 cm.

Afmetingen passe-partout: 32,5 cm bij 43 cm.

Techniek: Kleurenlithografie op mooi papier.

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland)  Naar België: € 17,-
U kunt de werken, uiteraard kosteloos, ook ophalen in Voorschoten.

Starttijd:20-12-2014 om 16:06
Eindtijd:28-12-2014 om 16:06
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieNederland