Eliza Kopec - Easy Piece II - Verkocht

Eliza Kopec - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!
Eliza Kopec - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!Eliza Kopec - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!
  • Eliza Kopec (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Fraaie kleurenets van Eliza Kopec.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Eliza Kopec (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
80 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-03-2022 om 10:49
Eindtijd:20-07-2022 om 11:02
Pestbosje
19 jul. / 11:50
€ 45