Ed de Jong - aquarel - Boeket rozen - Verkocht

Ed de Jong - aquarel - Boeket rozen kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Ed de Jong - aquarel - Boeket rozen kopen? Bied vanaf 45!Ed de Jong - aquarel - Boeket rozen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ed de Jong (1946)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel uit 1990. Gesigneer en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 40 x 52 cm. Bladmaat 43 x 55 cm. Losbladig.

Ed de Jong is geboren te Haarlem in 1946.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:21-09-2016 om 13:58
Eindtijd:01-10-2016 om 20:03
Annemiekkramer1
01 okt. / 19:57
€ 45