Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho - Verkocht

Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho kopen? Bied vanaf 30!
Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho kopen? Bied vanaf 30!Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho kopen? Bied vanaf 30!Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho kopen? Bied vanaf 30!Ed Dukkers, Stierengevecht II, Litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Ed Dukkers (1923-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Ed Dukkers

Voorstelling getiteld 'Stierengevecht II'

Losbladig, beeldmaat 16x24, bladmaat 28x39

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'E Dukkers 68', genummerd l.o. '5/10'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-09-2017 om 11:00
Eindtijd:13-09-2017 om 21:00
demarne2025
08 sep. / 21:06
€ 30