Edese boerin handwerkend in een interieur - Verkocht

Edese boerin handwerkend in een interieur kopen? Bied vanaf 100!
Edese boerin handwerkend in een interieur kopen? Bied vanaf 100!Edese boerin handwerkend in een interieur kopen? Bied vanaf 100!Edese boerin handwerkend in een interieur kopen? Bied vanaf 100!
  • Robert Verheyen (1877-1960)

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek in originele lijst (met kleine beschadiging)

olieverf op doek, 75 x 41 cm.

Robert Verheyen (1877-1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:12-10-2015 om 10:59
Eindtijd:26-10-2015 om 10:04
mulders
26 okt. / 09:58
€ 100