Edgar Degas Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.) - Verkocht

Edgar Degas Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.)  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Edgar Degas Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.)  kopen? Bied vanaf 50!Edgar Degas Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.)  kopen? Bied vanaf 50!Edgar Degas Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.)  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  rosaluna

6 verkochte items
  • Edgar Degas (1834-1917)
GesigneerdHandgesigneerd

Koperets “L'interieur” (afm. 205 x 280 mm.) (afm. lijst 48 x 58 cm.)

Uitgegeven door Claude Roger Marx.

Zie ook catalogus Francoise Cachin.

(genummerd 132/305 en voorzien van atelierstempel)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-09-2015 om 11:10
Eindtijd:12-09-2015 om 11:10
Braamberg
02 sep. / 12:39
€ 50