Edgar Fernhout, winter - Verkocht

Edgar Fernhout, winter  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Edgar Fernhout (1912-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

C425-9

Kunstenaar: Edgar Fernhout
Techniek: litho
Voorstelling: winter
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): beeldmaat  35 x 50 cm

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:07-02-2018 om 16:24
Eindtijd:21-02-2018 om 21:24
optica
20 feb. / 11:04
€ 75