Edith Bons - gemengde techniek op papier - 1995 - Verkocht

Edith Bons - gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 35!
Edith Bons - gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 35!Edith Bons - gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 35!
  • Edith Bons (1952)

Ingelijst  werk van Edith Bons. Gemengde techniek (foto/rijst/acryl/karton). Titel: Dewi. Afmetingen incl. lijst: h82,5 x b62,5 cm. Afmetingen werk: H50 x b31,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Het werk is zonder glas ingelijst.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

ZZABS

)h82,5 x b62,5 cmh50 x b31,5 cm

Edith Bons (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (338)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-05-2017 om 22:44
Eindtijd:03-06-2017 om 20:44
Inejanss
02 jun. / 16:07
€ 35