950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Edith Cammenga (Alphen aan den Rijn, 1958) is een Nederlandse beeldhouwer, installatiekunstenaar, schilder en tekenaar.
Cammenga werd als beeldend kunstenaar opgeleid aan de Willem de Kooning Academie in Rotterdam. Na haar opleiding vestigde zij zich als beeldend kunstenaar in Gouda. Werk van Cammenga bevindt zich in de collecties van het Museum Gouda in Gouda, het Stedelijk Museum Schiedam, het Museum voor Religieuze Kunst in Uden en in het Museum voor het boek in Den Haag.
Voor het Maritiem Museum Rotterdam maakte zij Geodesie van het verlangen, een schip van acht meter de Lady Ann met bronzen beeldjes, krulspelden en wratachtige objecten.
Voor de overkapping van het crematorium (zie:afbeelding) op de Goudse begraafplaats IJsselhof ontwierp zij een boegvormige luifel, met symbolen die ontleend lijken te zijn aan de middeleeuwse religieuze kunst
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Ingelijst. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 9-5-2021 om 11:37 |
Eindtijd | 14-8-2021 om 13:34 |