Edith Pijpers - IERSE SETTER - schilderij hond

Edith Pijpers - IERSE SETTER - schilderij hond kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Edith Pijpers - IERSE SETTER - schilderij hond kopen? Bied vanaf 55!Edith Pijpers - IERSE SETTER - schilderij hond kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Edith Pijpers (1886-1963)
EDITH ELIZABETH PIJPERS 1886-1963 IERSE SETTER olieverf op linnen in de maat 40 x 43 cm in een fraaie oude gouden lijst in de maat 53 x 56 cm kan geen signatuur ontdekken Schilderij heeft craquelé des tijds in de verf schilderij is donker van tint Herkomst boedel E Pijpers veiling den haag VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:16-02-2014 om 15:51
Eindtijd:23-02-2014 om 15:51

Biedingen (1):

marlland
19 feb. / 15:25
€ 55