Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede

Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Edith Pijpers, Wintergezicht Amersfoort, Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Edith Pijpers (1886-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig geziene houtsnede door Edith Pijpers.

Voorstelling van een stadsgezicht van Amersfoort in de sneeuw.

Losbladig getipt onder passepartout, zichtmaat 30x20, bladmaat 34x24

Gesigneerd in potlood r.o. 'Edith Pijpers'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:27-11-2014 om 19:41
Eindtijd:04-12-2014 om 19:41

Biedingen (1):

vrog
3 dec. / 21:16
€ 45