Edmond Dembinski - In`s Blaue

Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 130!
Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 130!Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 130!Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 130!Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Edmond Dembinski (1951-2002)
TypeTekening / Aquarel
TechniekCollage
DragerJapans Papier
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer interessante aquarel collage.

Aquarell, Collage

Edmond Dembinski (1951-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
25 cm
32 cm
Starttijd:17-07-2022 om 17:55
Eindtijd:26-07-2022 om 22:28
Openingsbod€ 130
VerzendingAlleen binnen Europa