Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.
Conditie: in goede staat.
Starttijd | 2-3-2016 om 22:44 |
Eindtijd | 11-3-2016 om 20:44 |