950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Deze ets 41 in oplage 55 gesigneerd onder midden heeft titel
ETS nr. 5 " tijd"
1974
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 24cm x 21 cm
objectafmeting 49,7cm x 32,5cm.
Bij verzending, zonder lijst (hardboard met klemmen en glasplaat).
Starttijd | 3-5-2015 om 16:04 |
Eindtijd | 17-5-2015 om 16:14 |