Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Eduard Flor uit 1970. Met potlood gesigneerd en genummerd (7/190). In goede staat, afgezien van kleine kreukjes in de witte marge en een kleine onvolkomenheid linksboven de zon (zie foto).
Afmetingen: 65cm x 58cm (blad), 59cm x 49cm (beeld)
Starttijd | 9-4-2016 om 12:38 |
Eindtijd | 23-4-2016 om 21:43 |