Eduard Houbalt, litho, loosduinsche brug Den Haag. - Verkocht

Eduard Houbalt, litho, loosduinsche brug Den Haag.  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Eduard Houbalt, litho, loosduinsche brug Den Haag.  kopen? Bied vanaf 10!Eduard Houbalt, litho, loosduinsche brug Den Haag.  kopen? Bied vanaf 10!Eduard Houbalt, litho, loosduinsche brug Den Haag.  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Eduard Houbolt (1885-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Eduard Houbolt uit 1935. De loosduinsche brug te Den Haag in 1933. Formaat 32 bij 45 cm . Niet ingelijst.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:04-08-2017 om 17:10
Eindtijd:09-08-2017 om 20:10
Alpberk
09 aug. / 19:51
€ 10