Eduard Karsen: Ets. Avond met regen - Verkocht

Eduard Karsen: Ets. Avond met regen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43338 verkochte items
Alle items van deze verkoper (630)
  • Eduard Karsen (1860-1941)
GesigneerdHandgesigneerd

In opdracht geveild:
(1-38-1)

Mooie ets van Eduard Karssen

Titel: Avond met regen

Jaartal: 1888

Afmetingen: h17cm x b22cm
Oplage: Onbekend

Gesigneerd: Ja, in de druk rechtsonder

Ingelijst: Nee

Materiaal: Ets op dun papier.

Het gaat hier om een originele ets uit de uitgave van de Portefeuille van de Nederlandse etsclub (oplage 100). Jaargang 3. Deze etsen zijn allemaal gedrukt op dun papier aan de bovenkant is bevestigd op een groot vel dik papier om iedere ets uit de  portfolio op gelijk formaat in de bundel te kunnen opnemen. Dit blad wordt in principe niet gebruikt als u het werk laat inlijsten en de conditie van het achterblad wordt dan ook niet beschreven en kan dus (licht) gevlekt zijn (is vaak zo onder invloed van de tijd/vocht op dit papier).

Conditie:

In perfecte staat.

Verzendkosten:

Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker/pakket. Afhalen kan in Diemen op afspraak tijdens kantooruren zonder extra kosten.

Garantie:

Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-09-2012 om 10:35
Eindtijd:08-10-2012 om 10:35
wachtwoord
02 okt. / 13:37
€ 40