Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969

Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!
Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!
  • Eduard Klell (1928-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1969
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 34.5 cm (h x b)
Incl. lijst 24.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Ingelijste olieverf op paneel van Eduard Klell uit 1969.  Afmetingen incl lijst: H24.5cm x b36cm. Afmetingen voorstelling: H23 x b34.5cm.

Herkomst: Galerie Schreiner, Basel, Zwitserland.  Het werk is gebruikt voor verschillende tentoonstellingen. Zie foto's achterzijde.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Eduard Klell (1928-2008)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
36 cm
24.5 cm
34.5 cm
23 cm