Eduard van Zanden - Bushalte

Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!
Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!
  • Eduard van Zanden (1903-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen15.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een leuk en karakeristiek werk van mensen wachtend bij de bushalte door Ed van Zanden in gemengde techniek. Het werk zelf is niet gesigneerd maar achterop de omlijsting is het gesigneerd en gedateerd 8-12-19.

Eduard van Zanden (1903-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  EBi
FA. (2)

32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
49 cm
13.5 cm
15.5 cm
Starttijd:10-04-2022 om 19:31
Eindtijd:17-04-2022 om 21:51
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland