Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho

Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
  • Eduard van Zanden (1903-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
TechniekLitho
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho door Eduard van Zanden
Voorstelling van spelende kinderen
Losbladig, beeldmaat 22x26, bladmaat 33x46
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'EdvZanden '55'
Getiteld in potlood l.o.: 'Spelende kinderen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Eduard van Zanden (1903-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
26 cm
22 cm
Sluit over 4d 19u 7m 21s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-09-2022 om 15:01
Eindtijd:07-10-2022 om 22:26