Edward v. Goethem. 5!! Strandtaferelen in klassiek passe-partout. Lithografie - Verkocht

Edward v. Goethem. 5!! Strandtaferelen in klassiek passe-partout. Lithografie kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Edward v. Goethem. 5!! Strandtaferelen in klassiek passe-partout. Lithografie kopen? Bied vanaf 75!Edward v. Goethem. 5!! Strandtaferelen in klassiek passe-partout. Lithografie kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Edward Van Goethem (1857-1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

EDWARD van GOETHEM.

Maar liefst 5!! Nostalgische lithografische afbeeldingen van aquarellen van deze nog steeds zeer populaire  Engelse kunstenaar.

Vier aquarellen van het “strandbezoek” rond 1900 in Engeland. En een afbeelding van een meisje bij een beekje.

Deze werken hebben alle 5 een mooi, bijna klassiek, passe-partout.

Signatuur: In de druk gesigneerd. ( l.o. of r.o.)

Jaar: Rond 1900.

Afmetingen beeld: 20 cm bij 31 cm.

Afmetingen passe-partout: 32,5 cm bij 43 cm.

Techniek: Kleurenlithografie op geruwd papier.

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland)  Naar België: € 17,-
U kunt de werken, uiteraard kosteloos, ook ophalen in Voorschoten.

Edward Van Goethem (1857-1924)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:16-10-2014 om 18:38
Eindtijd:23-10-2014 om 18:38
Kunstkijker
17 okt. / 18:04
€ 75