Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland

Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!
Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!Edzard Koning - Gezicht op een huis te Lathum, Gelderland kopen? Bied vanaf 90!
  • Edzard Koning (1869-1954)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Edzard Willem Koning, geboren in Winschoten 3 mei 1869, overleden te Den Haag 21 februari 1954. Broer van Arnold Hendrik Koning. Woonde en werkte in Den Haag tot 1891, Parijs tot 1892, Normandië, Nunspeet 1893, Winschoten tot 1895, De Steeg (Rheden) 1898, Amersfoort, Scherpenzeel 1901-1903, Barneveld tot 1927, Den Haag tot 1936, Voorthuizen tot 1940, Den Haag tot 1942, Assen tot 1946, daarna in Den Haag. Evenals broer Arnold bevriend met Vincent en Theo van Gogh. Leerling van de Akademie v. B.K. in die stad (1886-1889) o.l.v. J.Ph. Koelman en Fr. Jansen. Schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde landschappen, figuren, portretten, dieren enz. Bekend door zijn vlotte aquarellen voor Verkade-albums en zijn litho’s voor Frederik van Eedens ‘De Kleine Johannes’. Was een bijzonder knap en eerlijk kunstenaar. Was lid van ‘Arti et Amicitiae’ en ‘St. Lucas’ te Amsterdam en van ‘Pulchri Studio’ in Den Haag.
Redelijk tot goede en orginele staat, papier is wel verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Badhoevedorp, Nederland
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd30-11-2022 om 9:55
Eindtijd9-12-2022 om 19:18
Openingsbod € 90
ObjectlocatieBadhoevedorp,  Nederland