Elva Polyakova - Een brug in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Een brug in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova - Een brug in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Een brug in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Een brug in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
  • Elva Polyakova (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.

Perfect

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  elen
FA. (20)

489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
50 cm
40 cm
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2022 om 22:18
Eindtijd:31-12-2022 om 12:09
kpeek
31 dec. / 11:23
€ 68