Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal

Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!
Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!Adrianus Eversen - Een riviergezicht langs de stadswal kopen? Bied vanaf 300!
  • Adrianus Eversen (1818-1897)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen15.5 cm x 26 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Adrianus Eversen is een van de meest befaamde kunstenaars die de Nederlandse romantiek heeft voortgebracht. Zijn compositorische opbouw, uitwerking van details en kleurenschema zorgde ervoor dat zijn werk in zijn eigen tijd al zeer geliefd was onder verzamelaars. Deze aquarel is een treffend voorbeeld van Eversen zijn kunstenaarschap. Het papier is rechtsonder gemonogrammeerd met Eversens kenmerkende 'AE'.
ConditieRedelijk

Het papier is lichtelijk verkleurd en in de hoeken zitten enkele kleine gerestaureerde scheurtjes, verder in goede staat.

Adrianus Eversen (1818-1897)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  deZichtbaereWerelt
FA. (2)

Lid sinds 2022
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50 cm
40.5 cm
26 cm
15.5 cm
Starttijd:01-12-2022 om 17:19
Eindtijd:10-12-2022 om 22:18
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa