Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen24 cm x 5.5 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht600 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi keramiek beeldje van twee geliefden.
Het beeldje is voorzien van het monogram AS.
Helaas is de kunstenaar mij niet bekend.

Dit beeldje verkeert in een zeer goede conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
5.5
24
6
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 15:58
Eindtijd:20-01-2021 om 19:22
Biedingen (10)
SuzanneUtrecht
20 jan. / 18:57
€ 35
mstolk
19 jan. / 12:30
€ 30
hans44
19 jan. / 12:16
€ 25
mstolk
19 jan. / 12:16
€ 20
mstolk
18 jan. / 22:20
€ 15
frankvssr
18 jan. / 22:00
€ 10
hans44
18 jan. / 22:00
€ 5
frankvssr
18 jan. / 22:00
€ 5
hans44
18 jan. / 20:02
€ 3
frankvssr
17 jan. / 18:22
€ 1