EGIDIUS KNOPS z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. - Verkocht

EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!EGIDIUS KNOPS  z.t. 1983 acryl/olieverf op doek. Met boek. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Egidius Knops (1945)

Mooi groot origineel werk van EGIDIUS KNOPS met boek !

1983, Gesigneerd.

Het schilderij heeft een paar kleine plekjes, zie foto en losse draadjes maar deze zijn weg te werken.

130 x 100 cm. Met ophang draad.

Liefst op halen in Ootmarsum of veilig en verzekerd met een kunst koerier, Nederland 75 euro.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-10-2016 om 09:35
Eindtijd:23-10-2016 om 19:35
Biedingen (5)
11556
23 okt. / 13:23
€ 25
liefhebben
23 okt. / 13:23
€ 22
liefhebben
21 okt. / 15:19
€ 13
11556
21 okt. / 15:19
€ 11
11556
11 okt. / 10:25
€ 1