Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst - Verkocht

Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
  • Marianne Aulman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
Lijst32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

Bladmaat 23x23 cm.

Los geplaatst (met 1 plakker) achter glas.

Oplage 11/70.

In een fraaie geborsteld aluminium lijst.

Advies om te verzenden zonder glas. Glasbreuk is voor risico van de koper.

In zeer goede gebruikte staat. In de witte margerand rechts een miniem kreukje.

Marianne Aulman (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
32 cm
32 cm
23 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2022 om 00:47
Eindtijd:28-11-2022 om 22:03
robinbuijze
25 nov. / 16:42
€ 25