Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks - Verkocht

Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!
Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma - "Eilanden 1" - Ets, Ingelijst, Oplage van slechts 5 stuks kopen? Bied vanaf 120!
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5
JC 351
Ad Arma
Eilanden 1
Ets/aquatint
5/5
1993
36 x 27 cm

Ad Arma (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
40 cm
50 cm
27 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:28-04-2019 om 14:34
Eindtijd:04-05-2019 om 00:17
JacobE
03 mei / 22:57
€ 110